Ochranný amulet do auta - Strom života

Ochranný amulet s andělským křídlem z minerálních kamenů. K zavěšení do auta za zrcátko, nad postel, do místnosti, kamkoli Vás napadne. Velikost minerálních korálků 6 mm. 

Do amuletu lze zapracovat korálek s písmenkem (stříbrný či svítící v noci) možné i krátké slovo (jméno) - stačí napsat do poznámky - v poslední fázy objednávky.

Varianta vlevo se šťastným jadeitem, kreativním labradoritem a silnou lávou.

Varianta vpravo s uklidňujícím aventurínem, šťastným africkým tyrkysem a silnou lávou.

Strom života je symbolem života a jeho nekonečné propojenosti se vším. Je to velmi silný, pozitivní symbol. Používá se v různých kulturách už tisíce let a dle dalších vysvětlení symbolizuje plodnost, krásu a jedinečnost přírody, rovnováhu, koloběh života a jeho nekonečnost. 

Zvolte si variantu:

399,00 Kč

AVENTURÍN je kámen KLIDU a TRPĚLIVOSTI. Přináší uvolnění a zotavení a podporuje rozvoj osobnosti. Pomáhá předcházet nehodám následkem spěchu a nedbalosti, je vhodný pro kutily. Dodává víru ve vlastní talent. Dává dostatek trpělivosti, abyste uvěřili sami sobě asvým snům, pomůže vám nevzdávat se, začít jednat včas a uskutečnit své sny. Chrání vaši...

Mateřství vnímám jako jedno z největších transformačních období v životě ženy. Přichází s ním zdarma neuvěřitelná duchovní škola. Některé toho využijí a posunou se o obrovský krok vpřed, některé nejsou studijní typy, avšak i přesto, stát se matkou změní život každé z nás.

Život je neustálý vývoj. Tak, jako všechno na této planetě, prochází změnami. Slunečné dny střídají deštivé, den střídá noc. Stejně tak jsme na svět přišli my, abychom se někam vyvýjeli. Přišli jsme se sem něco naučit, poznat, duchovně růst. Proto jsme jednou dole, jednou nahoře. Musí to tak být, abychom se posouvali dál.