O Vzteklíkovi

Jsem hrdá maminka jedné princezny. Mateřství mi otevřelo dveře k novým poznáním. Především k emocionální houpačce, kdy v tzv. období vzdoru v jedné vteřině bezmezně milujete a zároveň v druhé byste nejraději někam hodně daleko utekli. A tak do našeho života vstoupila imaginární postava Vzteklíka. Hodně nám oběma pomohl a proto jsem se rozhodla svá poznání předat dál, pomocí ilustrované knihy s příběhy. Poslat Vzteklíka, aby pomohl i dalším rodičům, kteří si s dětským vztekem často neví rady. 

Dětská ilustrovaná knížka, která není tak úplně jenom pro děti. Je to knížka, která pomůže dětem i rodičům pochopit emoce hněvu a vzteku. Děti se s těmito emocemi důkladněji seznamují mezi 1,5-3 rokem života. Možná jste o tomto období slyšeli jako o období vzdoru. Pokud tyto emoce v tomto období správně nepodchytíme a nepomůžeme dětem naučit se s nimi pracovat, můžou mít problém je ovládat i v následujících letech. A to - hlavně v období puberty - nepřeji nikomu. :)

Knížka pro děti a rodiče

  • pomáhá pochopit emoce vzteku a hněvu
  • pomůže rodičům a dětem vzájemně se pochopit
  • nabízí prostor pro komunikaci, vysvětlení a porozumění

VZTEKLÍK je imaginární postavička, která má pelíšek v hlavě každého z nás. Když na mou malou princeznu začaly přicházet vzteklé scény, MOC NÁM POMOHL. Tím, že jsme si o něm a situacích, kdy přicházel, povídaly. Najednou jsme na ně obě byly schopné pohlížet z nadhledu. Pomocí Vzteklíka jsme našly vzájemné pochopení a společnou cestu ven.

Vydání knihy můžete nyní podpořit v crowdfoundingovém projektu na Hithit.cz

Chcete získat knihu nebo jinak podpořit projekt?