Mandaly a harmonizační obrázky

Originální vlastnoručně malované obrázky, které působí svojí pozitivní energií pomocí barev a tvarů, originály a kvalitní reprodukce na plátně jsou navíc doplněny vhodnými minerálními kameny. Jsou malovány intuitivně, různými způsoby (především akryl, akvarel, kaligrafie) doplněné minerály, třpytkami a kamínky. Jejich cílem je přitáhnout Vaši pozornost a předat Vám svoji jedinečnou energii. Významy jednotlivých mandal a obrázků naleznete v jejich popisku. Z obrázků nechávám dále zpracovávat reprodukce na kvalitní papír se strukturou plátna. Reprodukce jsou vyráběny ve stejné velikosti, jako je originál. 

Dále z nich vytvářím afirmační magnetky (9 x 8 cm)- každý obrázek obsahuje svoji afirmaci. Afirmace je krátká pozitivní věta, poskládáná v přítomném čase, jejíž častým opakováním nahlas či v myšlenkách ovlivníte svůj život k lepšímu. Cílem magnetky je být Vám na očích, připomínat danou afirmaci (např. na ledničce, čemkoli kovovém v domácnosti) a pomáhat v dané životní oblasti. Magnetka je k dostání i v menší velikosti a bez afirmace (6 x 6 cm).

Z obrázků jsou také vyráběny originální 3D svítící lampičky. Lampičky jsou osázeny příslušnými minerálními kameny a jsou laděny do příslušných barev. Takto dokáží naladit atmosféru a působit harmonicky na své okolí. 

Na obrázky se vztahují autorská práva.

Některé kameny jsou vlastní nález a stály nás hromadu potu a mozolů při jejich dobývání. Pokud Vás zajímá více, naleznete článek ZDE