6 minerálních kamenů pro lásku a harmonické vztahy

14.02.2020

Jednou z mnoha oblastí, kde kameny dokáží pomáhat, jsou starosti kolem lásky. V poslední době jsem odpovídala na spoustu emailů, řešící podobné téma. Přejete si doporučit minerální kámen, který by Vás v konkrétní situaci ohledně lásky a partnerských vztahů podporoval. Tento článek je tedy pro Vás. :) 

"Změnila jsem svůj život, odpustila, neustále na sobě pracuji a snažím se rozvíjet, užívám si čas sama pro sebe... ale už mi partner opravdu chybí. Proč nemůžu najít toho pravého? Proč každý můj vztah skončí dřív, než pořádne začne?" Z psaní této mladé slečny bylo cítit zoufalství. Ráda už by založila rodinu, ale stále není s kým. 

"Celý den jsem v jednom kole, motám se stále jen kolem dětí.. zatímco jedno vyhazuje nádobí ze skříněk, druhé otevírá okno na druhé straně domu... Když konečně usnou, snažím se poklidit, aby to u nás nevypadalo pořád jako po výbuchu. Manžel přijde z práce, nají se, dělá něco kolem domu a večer se diví, že nemám chuť na sex. Každý den mi přijde stejný. Ze vztahu se nějak nenápadně vytratila láska i vášeň. Připadám si fakt vyčerpaná." Bylo vidět, jak se jí ulevilo, když konečně mluví s někým, kdo ji naslouchá.

Lásku a vztahy mezi partnery řeší někdy v životě každý. Osobní náramky podle Vašich přání vytvářím z 60 % zaměřené především na lásku a harmonické partnerství. "A byla svatba a žili spolu šťastně až na věky" se jaksi koná jen v pohádkách, na kterých většina holčiček vyrůstá. Ono to ale ve skutečnosti bývá komplikovanější a občas život přichystá pikantní zkoušky, abychom znovu nalezli sami sebe.

Snažila jsem se jednotlivé otázky ohledně lásky sumarizovat a níže představuji 

6 minerálních kamenů, které při Vás budou stát ve vašich konkrétních vztahových situacích

RŮŽENÍN - pomáhá v hledání lásky a hojí citová zklamání

Růženín je kámen lásky a důvěry, tento něžný srdeční kámen čistí a otevírá srdce na všech úrovních, včetně sebelásky a sebeúcty. Naučí Vás milovat sami sebe. Hojí bolavá srdce a citová zklamání. Ve vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Nezadaným pomůže nalézt spřízněného partnera. Posiluje empatii. Povzbuzuje k prožívání života naplno a k vnímání života všemi smysly. 

UNAKIT - rodinný kámen, který podporuje dlouhodobé svazky a harmonii v rodině

Unakit je spojen s harmonickým svazkem Marsu a Venuše. Hodí se tak jako dar v dlouhodobém svazku. Je to kámen partnerství a podporuje harmonické vztahy jak v lásce, tak v obchodě. Odkrývá kořeny problému a jemně uvolňuje všechny blokace, které mohou bránit léčivým energiím protékat systémem. Spouští samočistící proces těla. Je to kámen pro nastávající matky a otce. Pracuje se s ními při rituálech věrnosti a kouzlení za účelem splnění přání. 

AKVAMARÍN - pomáhá řešit spory a upevnit vztahy odcizeným párům

Akvamarín je kámen klidu a usmíření. Jemně vysílá mír, lásku, věrnost, spřízněnost a láskyplné přátelství. Přináší dynamiku, úspěšnost, vytrvalost, aniž by je vnucoval. Pomáhá najít inspiraci a pomáhá lidem, kteří potřebují být v práci kreativní. Posiluje intuici. Je symbolem klidu, radosti a štěstí z urovnání všech případných sporů. Pomáhá odcizeným párům znovu upevnit pouto lásky. Pokud řešíte nějaké právní záležitosti, tento kámen je pomáhá uspokojivě řešit - často cestou smíru

RODONIT - pomáhá prostřednictvím lásky k sobě vylepšovat vztahy s partnery

Rodonit je kámen emoční rovnováhy, mírní zmatky a navozuje pocit lásky. Pomáhá v nalezení lásky k sobě samému. Hojí citová zranění, odstraňuje závislost na jiné osobě a rezonuje se schopností odpouštět. Pomáhá nahlížet na situace z různých úhlů pohledu. Těm co pracují na směny pomáhá zharmonizovat životní rytmus.

TURMALÍN - přitahuje lásku a pomáhá obnovovat sexuální energii

Turmalín je kamenem rovnováhy. Vyvažuje mužskou a ženskou energii v těle. Proměňuje zakořeněné negativní myšlenkové vzorce v pozitivní. Je účinným léčitelem rozumu i duše. Napomáhá k pochopení sebe sama i ostatních. Aktivuje srdeční čakru a tím přitahuje lásku. čí vztah ve chvíli, kdy prochází těžkým obdobím, a zabraňuje hádkám nebo hořkým slovům. Působí blahodárně na sexuální a citové poruchy, jejichž příčinou může být ztráta libida. Posiluje sexuální energii. Léčí citová zranění a staré bolesti.

GRANÁT - dodává sílu vyčerpaným, zažehne vášeň

Granát je kamenem naděje. Přináší vůli k životu, železnou sílu, vytrvalost, motivaci, vášeň a energii. Také Je skvělým kamenem pro ty, co musí zvládat spoustu věcí najednou či ty co potřebují motivovat k vyšším výkonům. Je proto vhodný pro matky, které samy musí zvládnout děti, práci a domácnost a často se cítí naprosto vyčerpané. 


Líbí se vám článek? Inspirujte ostatní!Sdílejte, doporučte, komentujte. Děkuji!

S láskou Shari