Granát

05.07.2019

BUDOVÁNÍ A NADĚJE

Granát je nesmírně silný kámen, který ochraňuje a přináší šťastný život, bohatství a požehnání. Je kamenem naděje. Jeho energie se jako šípy zabodává do našeho těla a pomáhá s jistotou a vášní. Přináší vůli k životu, železnou sílu, vytrvalost a energii, dodává odvahu a statečnost. Má vlastnosti, které v lidech znovu rozdmýchávají oheň a motivují je. Je také skvělým kamenem pro osamělé, kteří musí sami zvládnout děti, zaměstnání a domácnost a často se cítí naprosto vyčerpaní. Je opravdovým pramenem síly pro matky. Hodí se také pro sportovce, které pomáhá motivovat k větším výkonům, dále pro podnikatele a ty, kdo musejí zvládat spoustu věcí najednou.

Granát přináší vůli k životu, železnou sílu, vytrvalost a energii. 

Působí všeobecně příznivě na léčení ran, dodává vůli k přežití, naději, pomáhá proti krizím všeho druhu, zvyšuje libido a potenci, zlepšuje prokrvení, ovlivňuje srdce a krevní oběh, stabiluzuje buduje tělo, pomáhá zvyšovat tělesnou výkonnost, podporuje výdrž, posiluje paměť.

Granát je stabilní ohřívač - ohřívá studené prsty na rukou a nohou, zvyšuje pomalý oběh a pomáhá přirevmatických bolestech kloubů. Roztavuje zamrzlé city a potlačuje strach.

Chrání děti, když se pohybují v blízkosti vody.

Pomáhá vám rozloučit se se starým myšlením a začít nový život. Dodává odvahu v bezvýchodných situacích. Pomáhá spisovatelům překonat chvíle, kdy nemají nápady nebo inspiraci.

Způsob vyzařování energie: ve tvaru šípu

Element: oheň

Barva: červená, růžová, oranžová, zelená, žlutá, hnědá, černá

Znamení zvěrokruhu: Býk, Štír, Kozoroh

Čakra: srdeční, kořenová

Vůně: skořice, zázvor, borovice, dračí krev

Květy: červený muškát, tmavě červená růže, lilie