Vnitřní čarodějka

Tajemný magický náramek sestavený z kouzelného čaroitu, duchovního ametystu, ochranného obsidiánu, energického lávového kamene, silného onyxu a srdce z hematitu

Čaroit je kámen proměny. Je to velmi duchovní kámen, který podněcuje vnitřní vidění a duchovní vhled. Onyx dodává sílu, pomáhá opustit staré křivdy a vyrovnat se s minulostí, chrání před negativní energií a dodává nadhled.

Náramek je symbolem duchovna, tajemna a magie, kterou v sobě má každá žena. Konec podzimu a příchod zimy ohlašuje čas, kdy má naše vnitřní čarodějka příležitost, dostat se na povrch. Náramek je také symbolem očištění se od všeho co už nám neslouží a počátek období nabírání sil pro nový rozkvět - tak jako je to zařízené v přírodě. Nyní je čas, kdy se příroda zbavuje všeho nepotřebného a ukládá se k zimnímu spánku, kdy nabere dostatek sil a na jaře opět znovu zazáří. Náramek Vás bude v nadcházejícím období ochraňovat a přinášet sílu a duchovní rozvoj.

Více o období Samhainu si přečtěte ZDE.


Zvolte si variantu:

399,00 Kč

Dny se neustále prodlužují a noci ubývá. Když už den trvá stejně dlouho jako noc - přichází jarní rovnodennost. Tento den v dávných dobách lidé uctívali a slavili. Některé zvyky později převzali křesťané a oslavy jara všichni známe jako Velikonoce.

Novinky v eshopu