Harmonie a štěstí

Univerzální minerální náramek dodávající sílu a zároveň vnitřní klid a harmonii. Aventurín a africký tyrkys přinášejí štěstí, vnitřní klid a harmonii do života. Lávový kámen, obsidián a hematit navíc dodávají sílu, odvahu a životní energii.

Aventurín je kámen KLIDU a TRPĚLIVOSTI. Přináší uvolnění a zotavení a podporuje rozvoj osobnosti. Pomáhá předcházet nehodám následkem spěchu a nedbalosti. Dodává víru ve vlastní talent a pomáhá tak uskutečnit své sny. Chrání vaši auru před odčerpáváním energie emočními upíry. 

Africký tyrkys je kámen, který symbolizuje krásu, svěžest a ŠTĚSTÍ. Chrání a dodává dostatek energie pro všechny činnosti. Životní optimismus tyrkysu je nakažlivý. Zostřuje smyslové vnímání a přináší inspiraci. Podporuje vnitřní klid a současně aktivizuje. Dává člověku najevo, že má své štěstí ve svých rukou

Lávový kámen je ochranný kámen, který podporuje SÍLU a ŽIVOTNÍ ENERGII, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Pomáhá při dosahování vytčených cílů.  Absorbuje negativní vibrace a obnovuje proud životní síly. Posiluje sexuální energii. 

Obsidián je kámen OCHRANY a OBNOVY. Léčí staré i nové rány. Je to silně ochranný kámen, který dokáže vyčistit atmosféru, neutralizovat špatné myšlenky a odrážet duševní útoky. Zostřuje vnímání a pomáhá objevovat řešení. Pohlcuje stres a pomáhá k hladkému průběhu událostí. Kameni se přezdívá "apačské slzy" a říká se, že ten, kdo je nosí, nikdy nepozná hluboký smutek. 

Hematit je kámen ODVAHY. Posiluje vůli a celému životu dodává dynamiku. Probouzí chuť k životu. Pomáhá neztrácet sílu a odvahu a jít si pevně za svým cílem. Je jedním z nejmocnějších kamenů pro samoléčbu. Využívá se při nabíjení ostatních kamenů. 

Zvolte si variantu:

399,00 Kč