Lotosový květ

Exkluzivní minerální náramek "UMĚNÍ KOMUNIKACE" s přívěskem lotosu z nerezové oceli. Je sestaven z prvotřídního amazonitu, luxusního topazu, pokovené lávy a achátu. Součástí je také nerezový korálek s afirmacemi mocných slov "miluji" a "věřím".

Tyto drahé kameny dohromady vysílají přátelskou, optimistickou energii. Přináší otevřenost a podporují vyjadřování a umění komunikace. Působí příznivě především na pátou, komunikační čakru. Náramek tak pomáhá zkvalitňovat komunikaci, jak k sobě samému tak navenek. Posiluje vůli. Pomáhá vyladit se a naslouchat vedení vlastního vyššího "já". Pomáhá vnímat vnitřní hlas. Přináší vůli, vyladěnou komunikaci, tvořivost, integritu, čestnost a moudrost. Pomáhá volit správná slova při ústních zkouškách, veřejných projevech, rozhovorech apod. Ve dvou variantách:

Modrá varianta (plus apatit): Komunikace a sebevyjádření

Růžová varianta (plus rodonit): Komunikace a sebedůvěra

Apatit - propojuje duchovno s hmotou, pročišťuje zmatky a nedorozumění, pomáhá uvést věci na pravou míru. Povzbuzuje tvůrčí schopnosti a intelekt. Pomáhá v komunikaci a sebevyjádření.

Květ lotosu je jedním z nejvýznamnějších symbolů v buddhismu. Představuje cestu života, kterou je třeba ujít k osvícení. Vyrůstá z bahna, prodírá se špinavou vodou, až se nakonec čistý a zářivý objeví na hladině. Symbolizuje znovuzrození, krásu, život, štěstí, čistotu a duchovnost.


Zvolte si variantu:

444,00 Kč