Tygří oko

01.04.2019

ŠTĚSTÍ A MATERIÁLNÍ ÚSPĚCH

Velmi silný kámen, o kterém se říká, že v sobě ukrývá moc slunce a země, a tak může přeměňovat čistou energii na bohatství. Musíte však přiložit ruku k dílu. Uzemňuje duchovní energie a pomáhá materializovat duchovní záměr ve hmotném světě. Dodává odvahu, nosí štěstí a úspěch. Posiluje vůli, koncentraci a samostatnost pro dosahování cílů, především materiálních potřeb. Neměli byste jej však u sebe nosit neustále. Pomáhá při rozhodování, jste-li na pochybách. Jemně dobíjí energií slabého nebo vyčerpaného člověka. 

Je to také kámen radosti a duševní rovnováhy. Prohřívá a prokrvuje energie v těle. Zvyšuje proudění především nižších čaker. Navádí k otevřenosti, aktivnímu přístupu k životu a přirozené snaze o seberealizaci. Dodává sílu, odvahu a sebedůvěru, a je tedy blahodárný nejen při nemoci a oslabení, ale také při neprůbojnosti, stydlivosti, pocitu neschopnosti, proti válení se u televize či proti jiným druhům prokrastinace. Potlačuje deprese. Zvyšuje sexappeal.

Tygří oko zlepšuje náladu a zvyšuje chuť žít život se vším všudy.

Vnáší do financí princip reality - učí správně hospodařit s penězi. Pomáhá lidem, kteří pracují na burzách a s akciemi, v realitních kancelářích, bankéřům a pojišťovacím agentům. Vyrovnává zkušenosti získané při vydělávání peněz s tím, co skutečně funguje, a pomáhá ocenit spolehlivost případných klientů. Pomáhá začínajícím podnikatelům rozvíjet jejich podnikání k získání finančního zabezpečení.

Kámen je vhodný také pro děti. Potlačuje tvrdohlavost a výbuchy vzteku u batolat. Přitahuje úspěch mladým lidem a dospívající mládeži. Pomáhá jim, aby se nenechali zastrašit konkurencí.

Ochraňuje před hrozícím nebezpečím slovních, duševních či psychických útoků ze strany někoho, kdo má moc nebo má na vás emocionální vliv. Všechny pokusy vám ublížit se vrátí zpět k původci.

Snižuje přílišnou touho po jídle, tabáku, alkoholu nebo jiných stimulátorech. Krotí lidi, posedlé nakupováním. Pomáhá při trávení, problémech se žaludkem a žlučníkem. Je hybnou silou pro vyvážené zdraví, detoxikaci nebo cvičební plán, protože vytváří stabilní pomalý rytmus, který vás povede k úspěchu.

Způsob vyzařování energie: ve tvaru vlny

Element: Slunce

Barva: zlatohnédá s měňavými pruhy

Znamení zvěrokruhu: Panna, Lev

Čakra: solar plex

Vůně: šafrán, máta, vlašský ořech

Květy: blatouch, pivoňka, slunečnice