Lepidolit

13.05.2019

NEZÁVISLOST A KLID

Lepidolit je uklidňující kámen vhodný k odbourávání stresů každodenního života. Tiší vztek, hněv a další negativní emoce a potlačuje utkvělé myšlenky. Je užitečný pro ty, kteří mají problém se rozhodnout, jelikož pomáhá urychlovat rozhodování. Pomáhá soustředit se na to, co je opravdu důležité a odfiltrovávat při tom rušivé prvky. Mimořádně dobře slouží ke zmírňování stresu a deprese. Odstraňuje vše negativní. 

Pomůže každému, kdo žije životem plným stresu, hlavně ve velkoměstech, udržet si klidný způsob života. Stabilizuje výkyvy nálad a návaly strachu a paniky. Odstraňuje nepotřebné hlasy z minulosti, které nám brání ve štěstí nebo úspěchu. Současně vás dokáže posunout o kus dál do budoucna. Vede k nezávislosti a k dosahování stanovených cílů, aniž bychom potřebovali pomoc zvenčí.

O lepidolitu se říká, že každý kus v sobě obsahuje hlubšího ducha - buď anděla strážného, nebo anděla, který vám byl určen.

Kámen klidu, míru a pohody přesně pro hektickou dobu plnou stresu.

Kámen je vhodný pro děti. Vyčistí vzduch po hádce se sourozenci, nebo po prudkých výbuších emocí batolat či dospívající mládeže. Efektivně obnovuje klid a harmonii v domácnosti.

Je velice účinný při odstraňování bolesti. Přináší úlevu při alergiích, posiluje imunitní systém. Pomáhá bojovat se závislostmi. Tiší neklidné spaní a emocionální stres. Odstraňuje elektromagnetické znečištění.

Způsob vyzařování energie: ve tvaru spirály či neurčitého tvaru

Element:  Země

Barva: fialová přes levandulovou k růžové, průhledná a lesklá

Znamení zvěrokruhu: Kozoroh, Váhy

Čakra: čelní, srdeční a korunní

Vůně: cedr, kostival, pačuli, libavka

Květy: tmavý tulipán, náprstník