Náramek Radost a světlo (ven z krize)

Citrín, amazonit a křišťál. Kameny, jež přinášejí do života světlo, pocit bezpečí, radost a energii. Tento náramek do Vašeho života vnese Slunce, chuť radovat se, smát se, tancovat. Rozsvítí hvězdy na temné obloze. Potěší Váš vlastní vnitřní zdroj energie a pomůže zesílit jeho hlas. Posilí Vás v uvědomění, že se vše děje pro Vaše nejvyšší dobro a pomůže v životě uchovat zdravý nadhled.

Kombinace těchto minerálních kamenů Vám pomůže vyjít z krizových období v životě. Po těchto kamenech jsem zcela intuitivně sáhla ve svém náročném životním období. Aniž bych tenkrát věděla o jaké kameny se jedná. Pokud tedy zrovna v životě prožíváte nějaké strasti či náročné zkoušky, tento náramek bude tím pravým průvodcem (článek Krize? Jak využít složitá období pro svůj životní růst)

Možnost výběru ocelových přívesků: ÓM a Slunce. Také ve variantě s menšími korálky (6mm) s hematitovým srdíčkem (zlatá x stříbrná)

Zvolte si variantu:

Cena od 339,00 Kč

ÓM - symbol, který usnadňuje dosažení stavu osvícení a souznění s nejvyšší mocí. Je smybolem absolutna a sjednocení všech moudrostí. 

Slunce - symbol energie, radosti, života, věčnosti

Další náramky pro Vás