Náramek Malý princ

"Lidé se tlačí v rychlících, ale už nevědí, co hledají. A tak se rozčilují a motají se dokolečka... A přesto to, co hledají, by mohli najít v jediné růži nebo kapce vody... Jenomže oči jsou slepé. Musí se hledat srdcem."
The Little Prince

Náramek z minerálních kamenů s postříbřeným korálkem malého prince Vám bude připomínat, jak důležité je uchovat si svou nevinnou dětskou duši, dětské nadšení a radost ze života. 

Akvamarín je kámen usmíření. Jemnými vibracemi vysílá mír, lásku, věrnost, spřízněnost a láskyplné přátelství. Sodalit je kámen sebedůvěry. Podporuje vyjadřovací schopnosti. Přináší vědomí vlastní identity. Goldstone (modrý živec) přináší úspěch. Pomáhá k uvědomení si své síly a pochopení, jak ji rozvinout. Podporuje ty, jež by se rádi proslavili. Semínka rudrakshi pomáhají udržovat klidnou mysl a jít po pravé cestě. 

VARIANTY - Ametyst je kámen s obrovskou ochrannou silou. Vede ke zklidnění mysli, k čistým, jasným myšlenkám a podporuje duševní aktivitu. Lávový kámen podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Růženín je kámen lásky, přináší lásku a důvěru, něhu, citlivost, usmíření a inspiraci. 


Zvolte si variantu:

399,00 Kč