Náhrdelník Strom života z chirurgické oceli s minerálem

Jemný řetízek na krk s přívěskem Strom života z chirurgické oceli s korálkem z minerálního kamene dle výběru. Korálek lze jednoduše přehodit jinam.

Délka řetízku 40 cm plus o 5 cm koncová část o kterou lze prodlužovat dle potřeby. Vybraný minerální korálek napište v objednávce do poznámky. Výběr z těchto minerálů (ZDE), případně na dotaz. Pokud v objednávce neupřesníte, zašleme náhodně vybraný minerální korálek.

Strom života symbolizuje propojenost všeho se vším, koloběh života a jeho věčnost. Také důležitost a dokonalost přírody.   

Strom života je magický symbol, přinášející štěstí, jednotu, stvoření, zrození, sílu, ochranu i plodnosti. Symbolizuje, že stejně jako se obnovuje strom a jeho listy, je uskutečnitelné, aby se zahojil a obnovil i váš život. Je spojen s narozením, životem i smrtí. Symbolizuje životní sílu i nesmrtelnost. Kořeny stromu jsou hluboko v zemi, odkud čerpají živiny a sílu. Kmenstojí v prostoru a větve se košatí do všech světových stran.Koruna míří k Nebesům, odkud čerpá vesmírnou energii. Dává najevo sílu, ale i křehkost našeho bytí.  

269,00 Kč